Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2010 yılından itibaren, enerji ve elektrik malzemeleri sektöründe toptan satış faaliyeti gösteren 2010 Elektrik, sektördeki deneyim ve başarısını 2010 markası ile e-ticaret platformuna taşıdı. 2010 Elektrik ailesi olarak dünya markası olan üreticilerin kaliteli ürünlerini ekonomik fiyatlar ve hizmet kalitesi ile güvenir ticaret ilkesi altında müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kalite, hizmet, hız ve sürdürülebilirlik kavramlarını perakende satış faaliyetlerimiz ile bütünleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

İzmir Gıda Çarşısı bölgesinde 1200m2 kapalı alana sahip merkez ofis, satış mağazası ve depo tesislerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik çözüm üretmeye devam edeceğiz. Güçlü stok, geniş ürün yelpazesi ile toptan ya da perakende satış faaliyetimiz 2010elektrik.com.tr ile tüm Türkiye de.

 

HEDEFİMİZ


İhtiyaca ve bütçeye uygun ekonomik ürün çözümler üretmek,

Fiyat avantajı ile kaliteli ürünleri sunmak,

Güçlü stok ve hızlı teslimat ile taleplerinizi yerine getirmek,

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak,

Sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmak.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın