Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
AYDINLATMALAR

AYDINLATMALAR

Aydınlatma evlerde, iş yerlerinde ortama gerekli olan ışığı sağlayan ışık kaynağına verilen genel addır. Aydınlatma armatürleri her yerde kullanılması zorunlu elektrik malzemeleridir.

AMPULLER

AMPULLER

Evlerimizde, iş yerlerimizde ve sokak aydınlatmasında en çok tercih edilen aydınlatma sistemi olan ampuller bu yoğun kullanım sebebiyle tasarım ve tasarruf yönünden sürekli geliştirilmektedir. Ampuller ilk üretildiklerinde ağırlıklı olarak sarı ışık yayma prensibiyle çalışmaktayken günümüzde sarı ışıktan daha çok beyaz ışık tercih edilmektedir.

ANAHTAR  - PRİZ GRUBU

ANAHTAR - PRİZ GRUBU

Cihazların çalışması için gerekli elektrik enerjisini cihaza aktarmayı sağlayan gereçler prizler olup; elektrik prizleri elektrik enerjisi ile işlevlerini sürdürmektedir. Priz anahtarlar elektrik enerjisini güvenli bir şekilde cihazlara yönlendirmenizi sağlayan ürünlerdir.

KABLO GRUBU

KABLO GRUBU

Kablolar yalıtkan ve iletken kablolar olmak üzere temelde ikiye ayrılır. Kullanım alanlarına göre farklı formlarda ve ebatlarda kablo çeşitleri bulunmaktadır. Güç kabloları, süper iletkenli kablolar, sodyum iletkenli kablolar, çok yüksek gerilim kabloları, deniz kabloları, doğru akım kabloları ve gaz yalıtımlı kablolar en sık kullanılan kablo türleridir.

BAHÇE AYDINLATMA

BAHÇE AYDINLATMA

ahçe aydınlatma ürünleri dış mekan kullanımına uygun IP 65, IP 64, IP 44 gibi koruma sınıflarında armatürler kullanılarak yapılan aydınlatma türüdür. IP koruma sınıfları ürünlerin hangi ortamlarda kullanıma uygun olduğunu gösteren bir işaretleme sistemidir. IP 44, IP 64, IP 65 dış mekan kullanımı için IP 20 koruma sınıfındaki ürünler iç mekan kullanımı için uygun ürünlerdir.

ŞALT MALZEME GRUBU

ŞALT MALZEME GRUBU

Elektrik devrelerini kontrol eden ve koruyan tüm ekipmanlara şalt malzeme denir. Şalt malzemeler kontaklara sahiptir ve dolayısıyla akım bu ekipmanlar içerisinden kolayca akabilir. Şalt malzemeler açma kapama ve demerajlı akımlarda çalışma, kısa devre, aşırı akım gibi durumlarda açma yapabilmeli ve kendisine zarar gelmemeli ve aynı zamanda ekipmanları da korumalıdır. Nominal akımlarını mutlaka taşır kapasitede üretilmelidir.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İnterkom sistemleri; sadece sesli veya hem sesli hem görüntülü şekilde veri aktarımı sağlayarak, bir bina bünyesinde veya birbirine bağlı birden fazla bina arasında iki yönlü iletişim sağlayan elektronik sistemlerdir. Ses veya video aktarımlarını iletmek ve almak üzere tasarlanmış iki yönlü elektronik iletişim cihazları, mikrofona konuşan bir kişinin farklı bir oda veya alandaki kişiler tarafından hoparlörden duyulmasını sağlar.

ELEKTRİK TESİSAT MALZEMELERİ

ELEKTRİK TESİSAT MALZEMELERİ

Elektrik tesisatı alanında kullanılan malzemelerin başında kablolar, tesisat boruları, kablo kanalları, sigorta kutuları, buat kapağı, kablo bağları, plastik dübel ve kroşeler yer alıyor.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın