Aydınlatmalar
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
AYDINLATMALAR
AYDINLATMALAR

Aydınlatma Nedir ?
Aydınlatma evlerde, iş yerlerinde ortama gerekli olan ışığı sağlayan ışık kaynağına verilen genel addır. Aydınlatma armatürleri her yerde kullanılması zorunlu elektrik malzemeleridir.

Aydınlatma Armatürlerinde LED Kullanımı
Aydınlatma amacıyla kullanılan ürünlerin sınırı yoktur. Farklı tasarımda milyonlarca aydınlatma armatür çeşidi mevcuttur. Günümüzde en çok LED aydınlatmalar kullanılmaktadır. Bu aydınlatmaların kullanılmasın başlıca iki sebebi vardır. Bunlardan birincisi sağladıkları enerji tasarrufudur. Diğer klasik armatürlerle kıyaslandıklarında aralarında çok ciddi enerji sarfiyat farkı vardır. Bu yüzden giderek LED Aydınlatma Armatür kullanımı artmaktadır. Eski tarz aydınlatma kullanıcıları da sistemlerini değiştirerek LED armatürlere geçiş yapmaktadırlar. LED armatürlerin kullanılmasının diğer bir sebebi ise uzun ömürlü oluşlarıdır. Klasik halojen ampullere kıyasladığımızda çok ciddi ürün ömrü farkı bulunmaktadır. İlk yatırımda LED fiyatları biraz pahalı olsa da uzun vadede çok daha karlı olmaktadır.

Aydınlatma Armatür Çeşitleri Nelerdir ?
Aydınlatma armatür çeşitlerinin skalası oldukça geniştir. LED avizeler, LED spotlar, LED projektörler, LED wallwasher, LED şerit, Lineer LED Aydınlatma Armatürleri, LED Aplik, Sarkıt Avize, Bant Armatür, LED Ampuller vb. aydınlatma çeşitlerinden sadece bazılarıdır.

2010elektrik.com 'da Online Alışveriş Rahatlığı
2010elektrik.com toptan fiyatına perakende aleşverişi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme ile sizlerle buluşturuyoruz.

2010elektrik.com’da Satışa Sunulan Ürünler
2010elektrik.com olarak biz aynı zamanda elektrik servis hizmeti de sağlayan bir firmayız. 2010elektrik.com olarak bizim farkımız uygulamalarımızda kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz. 2010elektrik.com'dan gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilir ve beğenmediğiniz ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

2010elektrik.com 'da Aydınlatma Ürünlerini Keşfedin!
En uygun fiyat kalite orantısıyla elektrik ve aydınlatma malzemelerini hizmetinize sunuyoruz

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın